KONST / Litografier / Färglitografi 13152048
nr 1315 2048
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 83/100. Motivet: 30x38cm
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
måndag 23 mars 2020
kl 20:08:31
23 mar
Pierre Olofsson
Läs mer om Pierre Olofsson